Atölye

Yılların deneyimi ve zamanla işlem hacmi ve faaliyet alanımızdaki büyüme bize kalıplarınd dışında düşünme yetisi ve hayaledebileceğimiz her peyzaj elemanını inşaa da edebilme yetkinliği kazandırdı.

Kurulduğumuz günden beri tasarım, geliştirme ve uygulamanın farklı süreçler değil devamlılık gerektiren tek bir süreç olduğu fikri ile hareket ettik. Yılların getirdiği tecrübe ile giderek daha işlevsel, minimal ve yaratıcı araçlar tasarlamaya ve çözüm odaklı proje bazlı tasarımlar üretmeye başladık..Müşterilerimizin peyzaj alanındaki her türlü ihtiyaç ve talebini piyasada mevcut ürünlerin ötesinde sağlayabilecek altyapıyı oluşturduk.

Atölye üretimlerimiz deneyimlerimizle orantılı olarak gelişti ve çeşitlendi. Çoğunluklu olarak çardak, ahşap köprü, ahşap ve platform çatılar, pergola ve gölgeleme üniteleri, banklar ve hareketli oturma üniteleri, oyun ekipmanları ve çeşitli dekoratif ürünler üretiyoruz. Atölye çalışmalarımızda ahşabın yanı sıra demir ve plastikten ürünler ile de uygulamalar yapıyoruz.

Pin It on Pinterest

Share This