Bütçenizi hesaplayın

PEY ART / Bütçenizi hesaplayın

Bu bölümde fikir ve projeleriniz ile ilgili görüş ve öneri almak veya tahmini bütçe hesaplamaları yapmak için ekibimizle iletişim kurabilirsiniz. Lütfen bir kategori seçin ve bilgilerinizi girin, sizin için buradayız!

A

Özel Bahçeler ve Siteler

Yaşadığınız çevreye gereken önemi vermek için sizin fikirlerinizden yola çıkarak kullanışlı ve keyifli yaşam alanları yaratıyoruz.

Oteller, Rezidanslar ve Şirketler

Günümüzde tüm sektörlerde sosyallik gelişim için en önemli etkenlerden biri. Ziyaretçi ve müşterilerinizi ağırladığınız iç ve dış bahçeler, balkon ve teraslar, ofis/oda içi alanlar ve toplantı alanlarınızda iş yerinize ve sektörünüze yönelik yenilik ve yaratıcılığı birleştirerek kimliği ve kendine özgü atmosferi olan alanlar tasarlıyoruz.

Belediyeler

Belediyeler, kent sakinleri ve ziyaretçileri için yaşanılabilir ve kullanışlı alanlar yaratmak sorumluluğu taşır. PEY-ART tasarım ve çözümleri Belediyenizin iş ve tanıtımı için sembol ve örnek olacak proje ve uygulamalar sağlamayı amaçlıyor.

Bizimle ilgili daha fazla fikir sahibi olmak için referanslarımız bölümünü ziyaret edebilir ve daha önceki işlerimize göz atabilirsiniz. Bu inceleme ve yakından bakış ile size ilham kaynağı olacağımızı umuyoruz. Projenizi değerlendirmek ve gerçekleştirmek bizim için çok değerli.

Pin It on Pinterest

Share This