Fotoğraf Galerisi

Pey Art Peyzaj ve Mimarlık, sektörümüzde iş yapan Antalya ve hatta tüm Türkiye’deki en büyük servis sağlayıcıları arasındadır. Biz müşterilerimizi her defasında, aynı ilk başta olduğu gibi, yeni ve orjinal bir tarz yaratarak şaşırtmayı amaçlıyoruz.  Bu hedefe ulaşabilmek için firmamız yıllardır tüm peyzaj tasarımı ve uygulanması alanlarında kendisini büyümeye ve geliştirmeye devam etmiştir.
  Farklı yaklaşımları ve zihniyetleri tek bir ad altında toplamak ve özellikle bunu uyum içerisinde yaparak bir organizasyonu yapılandırmak oldukça zordu. Bizi daha iyi tanıyabilmeniz için, sizi Pey Art’ bekliyoruz. Sektörümüzdeki en önemli unsurlardan birisi ile başlayacak olan fotoğraf galerisini gelip yerinde inceleyerek, hakkımızda daha fazla ve daha doğru fikir edinebileceğinize inanıyoruz.
   Biz çiçek ve bitkileri, Türkiye’nin güneyindeki, Antalya’nın yeşil kalbi olan fidan üretim çiftliğimizde yetiştiriyoruz. Fidanlığımızda doğrudan tohumlardan üretim yapıyoruz. Üretttiğimiz çiçek ve bitkiler kesin bir süre şantiye alanına gidene kadar veya müşterilerilerimize ulaşana kadar burada gelişimini sürdüyor.
    Antalya’nın Akdenizde bulunması, bizim bitki ve fidan yetiştirmemize mükemmel bir ortam sunuyor. Antalya’nın hem ılık, hemde epey nemli bir şehir olması sayesinde farklı tohumları ekip yetiştirebiliyoruz. Kış aylarında sıcaklık 0°C’nin altına düşmediğinden, bitkilerin donma olasılığı azalıyor. Bitkiler çok sert ve kötü hava şartlarına maruz kalmadan yetişebiliyorlar. Öte yandan, özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında yükselen hava sıcaklığı, bizim sezon ortasında hemen hemen her türlü tropikal bitkiyi yetiştirmemize olanak sağlıyor. Bu bölgede manzara tasarımı için palmiyelerin kullanımı oldukça yaygınlaşmış bir yoldur.

     Bu bölgenin bir başka özelliğide, diğer birçok sahil kentlerinde olduğu gibi tüm yıl boyunca sık sık rüzgar esmesidir. Rüzgar genellikle kıyı kenarındaki çalıları, bitki ve çiçekleri deniz suyu ile dağıtacak kadar güçlü esebiliyor. Bu eylem, kentin özel konumu sayesinde, bazı tuhaf çiçek ve bitki kombinasyonunu ve neslini mümkün kıldı:

      

     • Ophrys oestrifera,
     • Verbascum levanticum,
     • Fritillaria acmopetala,
     • Ferula communis,
     • Allium nigrum,
     • Lathyrus species,
     • Gladiolus italicus,
     • Arum dioscorides,
     • Limodorum abortivum,
     • Papaver rhoeas.
     Biz bu sayfada size firmamızın ve üretim çiftliğimizin bir kısmını gösterebildiğimiz için mutluluk duyuyoruz. Sayfamızı sezona ve çeşitliliğe göre periyodik olarak güncelleyeceğiz. Daha fazlası için bizi gelip ziyaret edin ya da bizimle temasa geçin.

     Pin It on Pinterest

     Share This