Havuz

PEY-ART hem tasarım hem de uygulamalarını gerçekleştirdiği süs ve yapay havuz hizmetinde geniş bir koleksiyon sunmaktadır. Ürünlerimiz; çocuk havuzları, müzikli şelaleler ve havuzlar, dekoratif ve müzikli gösteri havuzları, hareketli oyun alanları, su perdeleri, dekoratif çeşmeler, göletler ve diğer her tip mimari havuzları kapsamaktadır.

Havuz projeleri proje genelini, alanı ve koşulları analiz edilerek gerçekleştirilir. Projenin genel konseptine uygun alana ferahlık ve hareket katan oldukları çevre ile uyumlu olarak tasarlanırlar. Ayrıca havuz projelerinde kullanılan malzemeler de yine aynı pratik analiz kullanılarak belirlenir.

PEY-ART, özel seramik, yapay kaya sistemleri, doğal taşlar ve malzemelerden oluşan ürün stoku ile proje alanında hem insan hem de doğa için en iyiyi araştırmak ve sunmaktadır. 1998 yılından bugüne yenilik, yaratıcılık ve sürdürülebilirlik ilkelerini hep en önde tutan bakış açısı ile hizmetlerimize devam ediyoruz, havuz alanında ulusal ve uluslararası tamamladığımız 100’ün üzerine projeyle PEY-ART hizmet kalitesini ve deneyimini arttırmaya devam ediyoruz. Yaptığımız her proje ile bir adım daha ileriye gitmek, hem kendimiz hem de müşterilerimiz için daha iyi ve daha özel işler yapmaya çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

PEY-ART projelerinde fikirden uygulamaya tüm süreçleri kapsayan çözümler sunmaktayız. PEY-ART PEYZAJ MİMARLIĞI hizmet garantisi ile ışıklar, lazerler ve su gösterileri dahil havuz projelerinde sinde kullanılan tüm mekanik sistemleri üretiyoruz. Yüksek teknoloji bilgisayar kontrollü sistemlerden , modern ve yenilikçi, otomasyon sitemlerinin sadeliğine, ve kombinasyonlarına uzanan bir yelpazede tüm gereklilikleri karşılayabilceğimizi garanti ediyoruz.

Bu hizmetleri sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Pin It on Pinterest

Share This