Hizmetlerimiz

PEY ART / Hizmetlerimiz

Tasarımlarım, uygulama ve çözüm önerilerimizi peyzaj ve bahçe bakımı alanlarında her tür ihtiyacı karşılayacak şekilde geliştiriyoruz. Amacımız tüm ihtiyaçların doğru karşılanması, bu amaçla;

  • Kişisel bahçe ve site sakinleri için yaşadıkları çevreye uygun, yaşam alanlarına değer katan fikir ve ürünler ile evlerine neşe katmak istiyoruz.
  • İş dünyası; Şirketler, Oteller, Belediyeler için ziyaretçilerini, çalışanlarını ve sakinlerini daha iyi ağırlamak, özgün ve özel konseptlerle keyifli ve kullanışlı yaşam alanları oluşturmak, yaratıcılık ve yeniliği birleştirerek kimliği olan alanlar yaratmak istiyoruz.

Peyzaj Uygulama

Uygulama ekibimiz ve yapılanmamız Peyzaj Uygulama, Atölye, Oyun ve Spor Alanları, Yapay Kaya Uygulamaları ve Sulama Sistemleri alanlarınıda hizmet vermektedir.

Bahçe Bakımı

Bahçe bakımı emek işidir. İyi tavsiyelerle doğru tercihleri yaparak emeklerinizin sonuçlarını alabilirsiniz.

Sihirli Sular

Suya farklı bir yön veren, ışık ve efektler ile büyülü dokunuşlar yaratan sihirli sular hizmetlerimiz 3 ana kategoridedir: Havuz, Efektli Havuzlar, Gölet.

Üretim Materyali

Kullandığımız toprak ve tohumlara garanti veriyoruz. Çünkü ürünlerin sadece dağıtımını yapmıyoruz, doğru seçim ve karışımlarla yüksek verim elde ediyoruz.

İç ve Diş Mekan Bitki

İç Mekan Bitki Koleksiyonu, Dış Mekan Bitki Koleksiyonumuz, Çim ve Çiçek Tohumu koleksiyonlarımıza bir göz atın. Burada sizler için özenle ürettiğimiz hazineler bulacaksınız.

Proje Tasarım

Yaratıcılık, tasarım ve deneyim. Bunları başka bir yerde bir arada bulmakta zorlanacaksınız.

Pin It on Pinterest

Share This