Oyun ve Spor Alanlari

PEY ARTHizmetlerimiz / Peyzaj ve Uygulama / Oyun ve Spor Alanlari

PEY-ART ailesi olarak oyun ve spor alanlarını planlar ve yaparken sadece çocukların içinde oyun oynayabileceği, spor yapabileceği basit yeşil alanlar değil, içinde zaman geçirmekten keyif alacakları ve pozitif yaşam deneyimleri paylaşacakları alanlar yaratmayı hedefliyoruz.

Renk kullanımından malzeme seçimine oyun alanının fiziki şartlarını, kulanım yoğunluğu ve kapasitesini göz önünde bulundurarak her ayrıntıyı titizlik ile seçiyoruz. Gençler ve yetişkinleri de kapsayan bir alan olan spor alanlarında yapısal peyzaj uygulamalarını kullanarak futbol, basketbol, voleybol, tenis ve golf gibi yaygın açık alan sporları için kullanışlı ve estetik tasarım ve uygulamalar yapıyoruz.

Hem yeşil spor alanını hem de bu alan içine ihtiyaç duyulabilecek yapısal alanları tasarlıyor ve uyguluyoruz. sağlamak için yaşamın ve yaşam alanlarının kalitesini arttırmak için peyzaj uygulamasının önemini arttırmayı hedefliyor.

 

Uzman kadromuz ve vizyonumuz sayesinde, her plan ve projede derinlemesine araştırmalar yaparak kritik tüm noktaları ve olası sorunları analiz eder ve işimize aldığımız riskleri bilerek ve hazırlıklı olarak başlarız. Doğru analizler ile sorunlar daha oluşmadan çözümlenebilir, geleneksel kimlikler çağdaş konseptlere dönüşebilir ve uzun vadeli bir bakış açısı ile güzel, güçlü ve karakteri olan mekanlar yaratılabilir. Hedefimiz ve kalite politikamız, uzun vadeli, sürdürülebilir, estetik ve yaşamı kalitesini arttıran mekanlar yaratmaktır.

20 yılı aşkın hizmet ve deneyim ile PEY-ART PEYZAJ MİMARLIĞI tasarımları bugün artık uluslararası bir marka olmuştur. PEY-ART PEYZAJ MİMARLIĞI imzasını taşıyan tüm proje ve uygulamalar belli bir hizmet kalitesini göstermektedir.

Bu hizmeti sizlerle paylaşmak bizim için onurdur.

Pin It on Pinterest

Share This