Pey Art Hakkında

PEY ART / Pey Art Hakkında
  • Proje ve Uygulamalarımız 100%
  • Sihirli Sular 80%
  • İç ve Diş Mekan Bitki 100%
  • Bahçe Bakımı 85%
PEY-ART PEYZAJ MİMARLIĞI merkezi Antalya’da bulunan bir peyzaj tasarım ve uygulama şirketidir. 1992 yılında kurulan PEY-ART kurulduğu günden beri sürdürülebilir bir çevre bilinci ile yenilikçi hizmetler sunmaktadır. 20 yılı aşkın tecrübesi ile PEY-ART, en karmaşık projelerde bile çevre ile uyumlu ve yaratıcı çözümler üreterek müşterilerine kullanışlı ve kaliteli ürün ve hizmetler sağlamaktadır.

PEY-ART, proje tasarımı, uygulama,  uygulama sonrası bakım ve onarım aşamalarını kapsayan hizmetler sunmaktadır. Peyzaj mimarları, mimarlar, inşaat mühendisleri, ziraat mühendisleri ve teknisyenlerden oluşan, sektörün gelişme ve yeniliklerini takip eden uzman kadrosu ile müşterilerine uluslararası kalitede hizmet vermektedir. Proje ve uygulamalarda ihtiyaç duyulan çeşitlilik talebini karşılamak için 325.000 m2 fidanlık, 27.000 m2 kapalı sera ve 15.000 m2 açık üretim alanları ile iç ve dış mekân bitki üretimini sürdürmektedir.

Ayrıca ahşap yapı uygulamaları atölyesi, süs ve efektli gösteri havuzu uygulamaları ve yapısal peyzaj uygulamaları ile hizmet çeşitliliğini geliştirmekte, lojistikte geniş araç ve iş makineleri ağıyla hizmetlerini sürdürmektedir. PEY-ART, Türkiye’de ve uluslararası pazarda ürettiği projelerle dünya standartlarında yapı ve müşteri hizmetleri sunmaktadır. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak, ekip içerisinde olduğu kadar müşterilerimizle ilişkilerimizde de etik ve şeffaf bir çalışma ortamı yaratmak, temel prensiplerimizdir. İş birliğine her zaman açık, Türkiye genelinde ve uluslararası pazarda proje ve hizmet üretmektedir. Daha fazla bilgi için info@peyart.com.tr adresine yazabilir veya iletişim bölümü aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Share This