25 Yıllık tecrübe, ilke ve değerlerle hızla kurumsallaşan yeni yapısı ve yeni kadrosuyla PEY-ART Peyzaj Mimarlığı kalite, üretim ve çözüm odaklı çalışmaya devam ediyor.

 

çocuk ve çiçek

 

Aile şirketlerinde kurumsallaşma ciddi zaman alan ve yorucu bir süreç. Özellikle küçük ve orta ölçekli şirketlerde sistem ve strateji büyümeyi yavaşlattığı, ortaklar arası dengeleri değiştirdiği için gerçekten kurumsallaşmak çok zaman ve uğraş gerektiriyor. PEY-ART Peyzaj Mimarlığı şirket yapısı ve kadrosu da bu süreçde değişti, gelişti ve yenilendi.

PEY-ART Peyzaj Mimarlığı sadece 25 yıllık bir şirket değil aynı zamanda Antalya için Peyzaj Mimarlığı sektörünün duayenlerini buluşturan, yetiştiren bir okuldur. Hem sektör içinde hem de şirket içinde birbirine kenetlenmiş büyük bir aileyiz. Kuruluşundan bugüne PEY-ART’ın hedefleri hiç değişmedi, daima ileriyi düşünen girişimci ruhu, geniş vizyonu ve buna göre yaptığı atılımlarıyla her zaman sektöründe öncü ve örnek bir kuruluş oldu. Yeni kadrosu ile PEY-ART bugüne kadar kurduğu düzen, işleyiş, yenilikçi yapı, ilişki ve dostlukları “koruyucu ve geliştirici” bir stratejiyle çalışma hayatına devam edecektir.

 

peyzaj okul

 

2016 yılı, sağladığımız hizmet ve servislerle şirket kalitesinde öngürdüğümüz  yapı yerleşecek ve gelişmeye devam edecektir.

Müşterilerimizin, iş ve çözüm ortaklarımızın referans ve geri dönüşleri bizleri yaptığımız her projejede hem biraz daha gururlandırıyor hem de motive ediyor. Yerel ve ulusal sınırları aşan PEY-ART marka değeri ve saygınlığı Expo Antalya 2016 bünyesindeki pek çok yabancı firmanın bizlerle çalışmayı seçmiş olması bizlere gurur verdi.

Şimdi her zamankinden daha da güçlüyüz daha iyi bir çevre, daha iyi bir gelecek için eşsiz bir peyzaj mimarisi oluşturmaya can atıyoruz. Bizlere ve şirketimize güvenmiş ve güvenmeye devam eden herkese teşekkür ederiz.

Her zaman dostlukla, “Çevre için elele!

Pin It on Pinterest

Share This